Anadolu Sigorta, sigorta ihtiyacı olan herkesi etkin sigorta çözümleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sigortalılarımızın ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara en uygun sigorta çözümlerini bulmada yardımcı oluyoruz. Mühendislik Sigortaları ile makineler, elektronik cihazlar, inşaat ve montaj projeleri, güneş enerjisi ve hidroelektrik santraller kapsamlı sigorta çözümleriyle güvence altında.

 

Güneş Enerji Santralleri (GES) Sigortası

Gezegenimizi iyileştirmek için sürdürülebilir enerji tedariğine tam destek ve koruma Anadolu Sigorta’da! Güneş Enerji Santralleri Sigortası ile kapsamlı poliçe sunuyoruz.

İnşaat All Risks Sigortası

Projenin devamlılığın sağlanması, sermaye, iş gücü ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi için inşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar inşaat faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik hasarlar ile deprem, sel, fırtına, yangın, hırsızlık, şantiye kazaları gibi risklere karşı güvence sunar.

Makine Kırılması Sigortası

Makine ve tesislerin deneme devresinden sonra normal çalışır haldeyken, aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esnasında ya da dururken ani ve beklenmedik sebeplerden meydana gelen hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder. İşletme kazaları, hatalı tasarım sonucu oluşan hasarlar, kısa devre, su çekiçlemesi, hatalı kullanım gibi başlıca riskler bu sigorta ile güvence altındadır.

Hidroelektrik Enerji Santralleri (HES) Sigortası

Hidroelektrik Enerji Santralleri Anadolu Sigorta güvencesi altında.

Montaj All Risks Sigortası

Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar montaj faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik hasarların yanı sıra; doğal afetler, yangın, hırsızlık gibi birçok riske karşı kapsamlı güvenceyi tek bir poliçede sunar.

Elektronik Cihaz Sigortası

İş yerinizdeki elektronik cihazlar işletme personelinin hatalı kullanımı, hırsızlık, kısa devre, yüksek voltaj, yangın, yıldırım, fırtına, sel, su baskını, dahili su hasarları gibi birçok riske karşı güvence altına alınır. Cihazların deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken, aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esnasında, dururken ani ve beklenmedik sebeplerden meydana gelen maddi ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder.
Call Now Button