Diş, göz, diyetisyen, psikolojik danışmanlık gibi konularda size özel ayrıcalıklardan yararlanabileceğiniz ek hizmetler içeren Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik kazalara karşı uygun primlerle güvenceye sahip olabilirsiniz.

 

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası Detayları

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası, ani ve beklenmedik bir kaza veya deprem, sel, yanardağ püskürmesi, yer kayması ve terör sonucu vefat veya sürekli sakatlık risklerine karşı uygun primlerle maddi güvence sağlar.

 

Neleri Kapsar?

TeminatlarTeminat Limitleri (TL)
Vefat10.000
Sürekli Sakatlık
Diş Sağlığı Tasarruf PlanıDiş sağlığınız için anlaşmalı klinik ve hekimlerde geçerli olmak üzere pek çok dental hizmet poliçe süresince 1 defa olmak üzere ücretsizdir. Diğer dental hizmetler ise Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) Taban Fiyat Tarifesinden sağlanmaktadır.
Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf PlanıPoliçeniz anlaşmalı diyetisyenlerde, ilk seansı ücretsiz olmak üzere ve diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim sağlıyor.
Psikolojik Danışmanlık Tasarruf PlanıAnlaşmalı psikolog ve psikiyatrlarda, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim poliçenizde yer alıyor.
Eczane Tasarruf PlanıAnlaşmalı eczanelerde geçerli olmak üzere ilaç, dermokozmetik ve optik ürünlerde değişen oranlarda indirimlerden poliçeniz kapsamında yararlanabilirsiniz.
Göz TaramasıAnlaşmalı kurumlarda, poliçe süresince 1 defa geçerli olmak üzere göz tarama hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirim avantajı sağlanmaktadır.

Size Özel Hizmetler

Diş Sağlığı Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan klinik ve hekimlerde tüm dental hizmetler, Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Taban Fiyat Tarifesinden sağlanır.

Üstelik aşağıdaki hizmetlerden de yılda 1 kez ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Dolgu (Tek Diş)Dolgu Sökümü (Tek Diş)
Yerel Flour Uygulaması (TamBite – Wing Radyografi
Diş Taşı Temizliği (Alt Ve Üst Çene)Diş Röntgen Filmi (Periapikal-Tek Diş)
Düşmüş Kuron Ve Köprü SimantasyonuTeşhis ve Tedavi Planlaması
Okluzal Aşındırmalar (Alt ve Üst Çene), Okluzyon Düzeltilmesi (İki çene)Lokal Anestezi (Rejyonal/ Enjeksiyon – İnfiltratif)
Vitalite KontrolüOral Hijyen Eğitimi
Uzman Diş Hekimi KonsültasyonuUzman Diş Hekimi Muayenesi

Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan diyetisyenlerde, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirimden yararlanabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan psikolog ve psikiyatrlarda, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirimden yararlanabilirsiniz.

İlaç Tasarruf Planı (Eczane)

Hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı eczanelerde; ilaç fiyatlarında %2,5 ile %10 arasında, dermo kozmetik ürünlerde %10 – %15 arasında, optik ürünlerde %20 ile %40 arasındaki indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Göz Paketi

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, poliçe süresince 1 defa ücretsiz göz taraması yaptırabilir, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirimden yararlanabilirsiniz.

Call Now Button