Elektrikli Araç Sigortası

Sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir dünyaya değer veriyor, elektrikli/hibrit araçlarınızı 414 Sigorta güvencesi altına alıyoruz.

Taraftarlara Özel

Taraftarlar 414 Sigorta’da buluşuyor, sigorta ürünleriyle takımlarına destek oluyor.

Plaza Kasko Sigortası

Plaza Kasko Sigortası ile tek bir poliçede aracınız için kapsamlı sigorta teminatlarına araç markasından bağımsız sahip olabilirsiniz.

Pert Kasko Sigortası

Pert Kasko Sigortası ile kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınması durumuna karşı teminat alabilirsiniz.

Motosiklet Kasko Sigortası

Motosiklet Kasko Sigortası ile motosikletleriniz 414 Sigorta güvencesi altında.

DEV Kasko Sigortası

Dünya Engelliler Vakfı ile hayata geçirdiğimiz DEV Kasko Sigortası ürünümüz ile engel tanımayan bireylerin temel hak ve ihtiyaçlarından biri olan sigorta hizmetlerine erişilebilirliğini arttırıyoruz.

Mehmetçik Kasko Sigortası

TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline ait hususi otomobillere özel kasko ürünümüzdür.

Mehmetçik Hesaplı Kasko Sigortası

TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline özel hazırladığımız Hesaplı Kasko ürünümüzdür.
Call Now Button