Pert Kasko Sigortası ile kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınması durumuna karşı en az prim ile güvenceye sahip olun.

 

Pert Kasko Sigortası Detayları

Pert Kasko Sigortası, kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu, araçta onarılmayacak kadar ağır hasarlar oluşması veya aracın çalınması gibi büyük risklere karşı, aracını uygun primler ödeyerek teminat altına almak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir.

Aracın ana teminatlar olan çarpışma, çarpma, devrilme, düşme, yuvarlanma, çalınma ve yanma sonucu tam hasar görmesi haline karşı güvence sağlanmaktadır.

Neleri Kapsar?

Teminatlar Ürünler
Birleşik Kasko Pert Kasko
Kasko Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen geniş kapsamlı poliçe tipidir Tüm araçlar için düzenlenebilen ancak sadece aracın, teminat kapsamına alınan bir olay nedeniyle tam hasara uğraması durumunda tazminat ödenen poliçe tipidir.
Çarpma / Çarpışma Evet Evet
Yanma Evet Evet
Çalınma Evet Evet
Kötü Niyetli Hareketler Evet – 
Artan Mali Sorumluluk Evet* Evet**
Mini Onarım Evet – 
Koltuk Ferdi Kaza Evet – 
Hukuksal Koruma Evet Evet**
Anadolu Hizmet Evet*** Evet***

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.
**Teminat isteğe bağlı olarak poliçeye eklenebilmektedir.
*** Birleşik Kasko ve Pert Kasko için verilen 414 Hizmet teminatları farklılıklar içermektedir.

Size Özel Hizmetler

414 Hizmet Pert Kasko ile kaza ya da arıza durumunda aracınızın en yakın anlaşmalı servise çekilmesi, kurtarılması, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama, yaralanma veya hastalık nedeniyle nakil gibi benzersiz hizmetlerden poliçe kapsamı dahilinde faydalanabilirsiniz. 

Call Now Button