Aile Sigortası ile ailenizin tüm üyelerini kapkaç ve kaza risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

 

Aile Sigortası Detayları

Aile Sigortası, ailenizin tüm bireylerini ani ve beklenmedik kazalar, kapkaç ve üçüncü kişilere verilebilecek zararlar gibi risklere karşı koruma altına alır.

 

Neleri Kapsar?

TeminatlarKapsam
VefatVefat veya sürekli tam sakatlık (daimi maluliyet) halinde belirlediğiniz teminat limiti kadar tazminat ödenir.
Sürekli Sakatlık
Tedavi GiderleriPoliçe kapsamındaki bir kaza sonucunda, ailenizin tüm bireyleri için yapılan tedavi giderleri poliçedeki teminat limiti kadar karşılanır.
Kişisel EşyalarAile bireylerinizin evinizin dışında günlük hayatta üzerlerinde bulundurabilecekleri, kişisel eşyalar gasp, kap-kaç ve yankesicilik sonucunda veya poliçeniz kapsamındaki bir kaza sonucunda çalınması, kaybedilmesi, hasarlanmasından kaynaklanacak zararlar poliçedeki teminat limiti kadar karşılanır.
Üçüncü Kişilere Karşı SorumlulukEvinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınız dahil olmak üzere aile üyelerinizin üçüncü kişilere verebilecekleri zararlar nedeniyle ortaya çıkabilecek kişisel sorumluluklar için teminat sağlanır.
Nakil MasraflarıPoliçe kapsamındaki bir kaza halinde, tedavinin yapılacağı yere nakil için ambulans ücretleri poliçedeki teminat limiti kadar karşılanır.
Cenaze Defin MasraflarıPoliçe kapsamındaki bir kaza sonucu vefat halinde cenazenin defnedilmesi için yapılacak masraflar poliçedeki teminat limiti kadar karşılanır.
Call Now Button