İş Yeri Paket Sigortası ile iş yerinde güvenli ve huzurlu çalışmak güvence altında. İş yeri binası, camlar ve diğer muhteviyatları koruma altına alabilir, iş yerinde oluşabilecek birçok riske karşı teminat ile kapsamlı bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Neden İş Yeri Sigortası Yaptırmalıyım?
Ülkemizde KOBİ ve iş yerleri için sigorta güvencesi yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanı sıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedir. Bu nedenle, iş yeriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biridir.

İş Yeri Paket Sigortası Detayları

İş yerlerindeki emtiadan demirbaşa, elektronik cihazlardan makinelere, müşteri eşyasından çalışanlara ait eşyaya kadar tüm taşınır ve taşınmaz kıymetleriniz Anadolu Sigorta’nın ekonomik ve kapsamlı çözümle size sunduğu İş Yeri Paket Sigortası ürünüyle güvence altında.

Satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ile özellik arz eden mekanlara; yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı güvence sunuyoruz.

Neleri Kapsar?

Ana Teminatlar
Yangın, yıldırım, infilakDahili su
İzolasyon yetersizliğinden kaynaklanan dahili su hasarlarıFırtına
Kara/hava/deniz taşıtları çarpmasıYer kayması
Yer kayması ek teminatı civar kazılarDuman
DepremSel veya su baskını
Kar ağırlığıYangın mali sorumluluğu
Enkaz kaldırma masraflarıHırsızlık (Makine, Tesisat, Demirbaş ve Emtea)
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terörKira kaybı
Alternatif iş yeri değişikliği masraflarıİş durması
Geçici adres nakil<Nakit para ve kıymetli evrak hırsızlığı
Çalışanlara ait özel eşyalarCam kırılması sigortası – aynalar dahil-
Cam kırılması nedeniyle gıda maddelerinde meydana gelecek bozulmaAcil Sağlık Hizmetleri
Anadolu Hizmet İş yeri 

Size Özel Hizmetler

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

İş yeri çalışanları ve iş yerinde bulunan kişilerin mesai saatleri içinde karşılaşabileceği acil sağlık ihtiyaçları için sunulan kapsamlı bir ambulans hizmetidir.

Anadolu Hizmet İş Yeri 

Ani ve beklenmedik bir kaza ya da olay sonucu sigortalı iş yerinin su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kapı ve camlarında ortaya çıkabilecek hasarlar ve bunun dışında çok çeşitli konularda, günde 24 saat, haftanın 7 günü boyunca Anadolu Hizmet İş Yeri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hasar durumunda tecrübeli ve güvenilir profesyoneller tarafından en fazla 2 günlüğüne iş yerini koruma ve gözetim altına alma hizmeti, sigortalının ihtiyaç duyabileceği hukuki konularda bilgilendirme hizmeti, kongre ve fuar danışma hizmeti, seyahat rezervasyon hizmeti poliçe kapsamına göre yararlanılabilecek teminatlar arasındadır.

 

Call Now Button