Çevre dostu ürünümüz “Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası” ile sürdürülebilir yaşama tam destek sağlıyoruz.

 

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası Detayları

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile evinizin çatısına güneş enerjisi paneli kurarak kendi enerji ihtiyacınızı sürdürülebilir bir biçimde üretirken güvencemiz altındasınız.

Neden Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası Yaptırmalıyım?

Evinizin enerjisini güneşten üreterek siz çevrenizi ve bütçenizi korurken biz de sizi ve güneş enerji panelinizi teminat altına alıyoruz.

Dünyada ve ülkemizde artan enerji talebi ve maliyeti yüksek geleneksel enerji kaynakları, çevre dostu yenilenebilir enerji kaynaklarına olan ilgiyi büyük ölçüde arttırmaktadır.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya miras bırakabilmek için yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin yönetimi en önemli konuların başında gelmektedir.

Bireysel çatı tipi güneş enerji panelleri Türkiye’nin Sigortası Anadolu Sigorta güvencesi altında.

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile tam kagir yapı tarzındaki konutların çatısına kurulmuş, 25 kw ve altı toplam kurulu gücü olan, modeli 10 yıldan eski olmayan, sigorta bedeli en fazla 50.000 Euro olan, ticari kullanımı olmayan/bireysel çatı tipi güneş enerji santralleri teminat altına alınır.

Neleri Kapsar?

Teminatlar
Elektronik Cihaz Sigortası
Deprem
Kar Kaybı
Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terör

Size Özel Hizmetler

Siz de evinizin elektriğini güneşten üreterek tasarruf etmek ve temiz enerji kullanmak istiyorsanız Solarçatı bireysel çatı tipi güneş enerji paneli kurulum paketlerinde Anadolu Sigortalılara özel indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Call Now Button