Volkswagen Kasko Sigortası

​Volkswagen Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Volkswagen marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

Volkswagen Kasko Sigorta Detayları

Volkswagen marka aracı için tüm hizmetlerini Volkswagen yetkili servislerinden almak isteyenlere özel Volkswagen Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar pek çok ayrıcalığa sahip olun.

Neleri Kapsar?

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

** Anlaşmalı-Yetkili Volkswagen servislerinde geçerli olacak şekilde KDV dahil 1.000.-TL limitle mini onarım hizmeti sağlanmaktadır.

Size Özel Hizmetler

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indiriminiz etkilenmeden yapılır.

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

414 Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Volkswagen Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanmaktadır. Arıza durumunda yılda 1 kez geçerlidir. 

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Volkswagen Kasko Sigortası’nda 414 Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren sigorta şirketi olmasıdır.

Call Now Button