Skoda Kasko Sigortasıa

Skoda Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Skoda marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

Skoda Kasko Sigorta Detayları

Skoda marka araçlarınız Anadolu Sigorta güvencesinde Skoda Kasko Sigortası ile tanışıyor, birçok riske karşı güvence altına alınıyor. Skoda marka aracınız için özel hazırladığımız ürünümüz ile ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatları bir arada yer alıyor.

Size Özel Hizmetler

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Skoda Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında arıza (yılda 1 kez) veya kaza durumunda araçların Skoda Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanmaktadır.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Skoda Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren sigorta şirketi olmasıdır.

Neleri Kapsar?

Call Now Button