Seat Kasko Sigortası

​Seat Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Seat marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

 

Seat Kasko Sigorta Detayları

Seat marka araçlarınız Anadolu Sigorta güvencesinde Seat Kasko Sigortası ile tanışıyor, birçok riske karşı güvence altına alınıyor. Seat marka aracınız için özel hazırladığımız ürünümüz ile ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatları bir arada yer alıyor.

Size Özel Hizmetler

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indiriminiz etkilenmeden yapılır.

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı firmada geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Seat Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince yılda 2 kez, azami 15 güne kadar Seat, Volkswagen veya Skoda marka araçlarla karşılanması sağlanmaktadır.  Arıza durumunda yılda 1 kez geçerlidir.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Seat Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın size özel sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren sigorta şirketi olmasıdır.

Neleri Kapsar?

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

**Mini Onarım Hizmeti kasko ürün kitapçığında belirtilen koşullarda hizmeti verecek firma tarafından herhangi bir ücret talep edilmeksizin sağlanacaktır.

Call Now Button