Scanic Kasko Sigorta Detayları

Kamyon ve çekici grubundaki Scania marka araçlarınız Anadolu Sigorta güvencesinde Scania Kasko Sigortası ile tanışıyor, birçok riske karşı güvence altına alınıyor. Tüm hizmetlerini Scania Yetkili Servislerinden almak isteyenler, Scania Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşuyor.

Neleri Kapsar ?

Size Özel Hizmetler

Yurt Çapında Yaygın Anlaşmalı Servis İstasyonları

Scania marka aracınız kaza sonucu hasar görürse, Scania tarafından onarım yetkisi verilen ve şirketimizle anlaşmalı olan servis istasyonlarından dilediğinize aracını götürebilirsiniz.

Scania marka aracınızın arızalanması veya kazaya uğraması durumunda, bulunduğunuz yerden servise nakli için 0850 724 0850 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak Anadolu Hizmet operatörlerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Kaza sonucunda tamir olan aracınızı, sadece gerekli evrakın servise teslim edilmesiyle “hiçbir ekstra ücret” ödemeden teslim alabilirsiniz.

Cam Hasarları

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi; şirketimizin anlaşmalı olduğu yetkili servislerde veya anlaşmalı cam servislerinde muafiyetsiz ve hasarsızlık indiriminiz etkilenmeden yapılır.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, pompacının yakıt ikmali sırasında kasıtlı veya kusurlu olarak hatalı yakıt vermesi sonucunda aracınızın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar olay başına ve yıllık 1.500 TL ile teminat altında.

Bu tazminata hak kazanabilmek için hatalı doluma ilişkin akaryakıt faturasının, akaryakıt istasyonunun olayla ilgili beyanının ve ilgili aracın yetkili araç servislerinin ve uzmanlarının yanlış dolumu tespit eden raporlarının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminat altına alınır.

Call Now Button